Алматы қ. Халықаралық Бизнес академиясының колледжі Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған колледждер арасында “Мен – кәсіпкермін” республикалық онлайн Гранд турнирін өткізді. Байқаудың мақсаты жас ұрпақтың кәсіпкерлік бастамаларын қолдау және дамыту болды.
“Қостанай құрылыс колледжі” арнайы пәндер оқытушысы Назаркенова Күлбаршын Жанстұлтанқызының жетекшілігімен 355 Арх-3 тобының студенттері Выродова Ольга және Стриго Михаил тобымен таныстырылды. Студенттер “3-D баспа және модельдеу орталығы” тақырыбында бизнес-жоба әзірледі. Студенттер ұсынған бизнестің өзектілігі мен қадір – қасиеті жоғары технологиялардың әлемдік нарығындағы басты трендтердің бірі — 3D-жабдықтың мүмкіндіктерін дамыту болып табылады.
Байқау қорытындысы бойынша команда 3 орын алып, ҚР БҒМ грамотасымен және колледж директоры С. Қ. Қадыровқа алғыс хатпен марапатталды.