Қостанай құрылыс колледжінде ақпараттық технологиялар саласындағы Worldskills Kostanay-2021 байқауының колледжішілік кезеңі өтті. Оның негізгі мақсаты – аймақтық кезеңге іріктеу.
Конкурсқа қатысушылар сарапшылардың пікірінше, қазіргі цифрлық әлемде өзекті болып табылатын күрделі міндеттерді шешті. Әр құзыреттілік үшін өзіндік дағдылар жиынтығы қажет болды. Жарыс үш күн бойы өтті.
Байқау қорытындысы келесідей: “Желілік және жүйелік әкімшілік ету” құзыреттілігі бойынша 1 орынды Ахметов Амир 357 ВТиПО-2 тобының студенті, 2 орынды Ибрашев Әнуар 357 ВТиПО-2 тобының студенті иеленді. “Бизнеске арналған IT шешімдер” құзыреттілігі бойынша 341 ВтиПО-4 тобының студенті Кравчук Кирилл жеңімпаз атанды, 353 ВТиПО -3 тобының студенті Мұсаев Серік 2 орынды иеленді. “Wеb-дизайн” құзыреттілігі 1 орын Багитов Диас 353 ВТиПО-3 тобының студенті, 2 орын – Ибрашев Тлек 353 ВТиПО-3 тобының студенті, 3 орын Калиев Арсен 353 ВТиПО-3 тобының студенті. Студенттер Письмак Виктор 368 Д-2 тобы, Шум Кирилл 369 АРХ-1 тобы “Графикалық дизайн” құзыреттілігі бойынша конкурстың бірінші кезеңі өтті. Құттықтаймыз!