19 қарашада “Қостанай облысының Жастар ресурстық орталығы” КММ психологы З.Н.Мнайдарова Қостанай құрылыс колледжінің педагог-психологы Н. Е.Аллавердиеваның көмегімен МОСР-2 366 тобында “Жеке кеңістікті қалай сақтауға, ренішті кешіруге және жанжалды жағдайларды жеңуге үйрену” тақырыбында тренинг өткізді.
Іс-шара оның қатысушыларымен танысудан және сенім атмосферасын құрудан басталды. Психологтар тыңдаушылармен жұмыс жасаудың әртүрлі формаларын дайындады. Психологиялық жаттығулар студенттердің қызығушылығын тудырды, оларға шиеленісті жеңілдетуге және шығармашылық әлеуетін оятуға мүмкіндік берді. Олар өз тәжірибелерін, реніштерін талдады. Сабақ барысында қатысушылар өздерінің мінез-құлқын асыра бағалады, реніш сезімін жоюдың әдістері мен әдістерімен танысты.