9 қарашада Қостанай құрылыс колледжінің акт залында № 369 Арх-1 және 370 Д-1 топтарының бірінші курс студенттеріне «Деструктивті діни идеялардың жастар санасына әсері. Жалдаудың формалары мен әдістері» іс-шара өткізілді. Іс-шараны колледждің АТТ басшысы Л.М. Мусина, экстремистік идеологияға қарсы іс-қимыл бойынша ҚАЖ мамандарын даярлау орталығының бастығы полиция майоры М. С. Туйганов өткізді.
Іс-шараның мақсаты – деструктивті және тоталитарлық бағыттағы діни экстремизмнің алдын алу, психикалық және физикалық денсаулықты бұзатын, адам қауіпсіздігінің жағдайларын, жеке адамның, отбасының құрылымын, дәстүрлі құндылықтарды, оларды тарту әдістерін, насихаттау нысандарын бұзатын және өз қатарына жаңа мүшелерді тартатын деструктивті діни культтер сияқты құбылыстардың мәні туралы білімді кеңейту.
Конференция барысында аудиториямен кері байланыс қолданылды, балалар өздерін қызықтырған сұрақтарын қойды. Іс-шара жақсы кәсіби деңгейде өтті және үлкен тәрбиелік мәнге ие болды.