Бүгін Қостанай құрылыс колледжінде студенттер мен инженерлік – педагогикалық ұжымды эвакуациялау бойынша оқу-жаттығулар өтті, сондай-ақ төтенше жағдайлар туындаған кезде іс-қимыл тәсілдері пысықталды. Сағат 12-де. 55 мин. “дабыл” сигналы берілді. Барлық қызметкерлер мен оқытушылар эвакуациялау жоспарына сәйкес шығу жолдары арқылы білім алушыларды ұйымдасқан түрде шығарды. «Тайфун» әскери-патриоттық клубының балалары қызыл жалаулардың көмегімен студенттерді эвакуациялау пунктіне жіберді.
Оқу – жаттығудың мақсаты: білім алушылар мен инженерлік-педагогикалық ұжымда ұстамдылық пен ұстамдылықты, бастамашылдық пен тапқырлықты, өзара түсімді, физикалық, қысылтаяң жағдайлардағы іс-қимылдарға тұрақты әзірлікті қалыптастыру.