11 қазанда оқытушы Д.Ю. Безган жетекшілігімен 371 СЭЗС-1С тобы студенттерінің “БК-Бетон” ЖШС құрылыс темірбетон бұйымдары зауытына экскурсиясы өтті.
Экскурсияны еңбек қауіпсіздігі және еңбекті қорғау жөніндегі инженер К.С. Нұрмағанбетов және өндіріс технологы Н.А. Максютова өткізді. Студенттер тұрғын үй ғимараттарының құрастырмалы темірбетон элементтерін шығару бойынша өндірістік процестерді көрді. Экскурсия барысында балалар өздерін қызықтырған барлық сұрақтарға жауап алып, өз кәсібін дұрыс таңдағанына тағы да көз жеткізді.
Зауыт қызметкерлерінен біздің 347 СЭЗС-3 тобының студенттері өндірістік практикадан өту кезінде өздерін жақсы жағынан көрсетіп, цемент үшін жаңа сүрлемдердің іргетасын қалауға және шығарылатын өнім көлемін арттыру мақсатында өзге де жұмыстарға өз үлестерін қосқаны туралы есту жағымды болды.
Зауыт қызметкерлеріне қызықты экскурсия үшін алғысымызды білдіреміз және оны ұйымдастырғаны үшін “БК-Бетон” ЖШС директорының орынбасары Бекжанов Айбат Әділбайұлына жеке алғысымызды білдіреміз.