Қостанай құрылыс колледжінде Мұғалімдер күніне арналған концерттік бағдарламамен салтанатты жиналыс өтті. Әкімшілік, бастауыш кәсіподақ ұйымы және студенттік басқарма колледж оқытушыларын Ұстаздар күнімен құттықтады. Колледж директоры Серікбай Қамзаұлы Қадыровтың жемісті еңбегі, кәсібилігі, шыдамдылығы, даналығы және денсаулық пен табыс тілеуі үшін алғыс сөздері, терең ризашылықтары айтылды.
Салтанатты шарада Қостанай облысының әкімі атынан оқытушы Андрей Викторович Сошкинге құрмет грамотасы, Қостанай облысының білім басқармасының Құрмет грамотасы Данагүл Таңжарғанқызы Уразбаеваға табыс етілді.
Шығармашылық топ мерекелік концерт ұйымдастырды: студенттер әндер мен әсерлі билер орындады, жетекші мерекелерден біз оқытушылардың атына көптеген тілектер естідік. ?