1 қыркүйекте Қостанай құрылыс колледжінің бірінші курс студенттері үшін оқу жылының басталуына арналған салтанатты жиын өтті. Колледж директоры Қадыров Серікбай Қамзаұлы барлық қатысушыларды мерекемен құттықтап, бірінші курс студенттерінің Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдық мерейтойында кәсіби қалыптасуына жол бастағанына назар аударды! Жиынға құрметті қонақтар шақырылды: “БК-строй” ЖШС бас директоры Ким Игорь Романович – біздің колледждің түлегі, сондай – ақ Федяшин Михаил Павлович – біздің колледждің әлеуметтік серіктесі “БК-строй” ЖШС директорының орынбасары.
Жыл сайын біздің колледжде “Үздік топ” байқауының қорытындысы шығарылады, өткен жылы куратор М.И. Мамедова бастаған 357 ВТиПО-1 тобы жеңімпаз атанды. Салтанатты жиында бұл топты “ForteBank”АҚ ұсынған ақшалай сертификатпен марапаттау рәсімі өтті. Осы ұйымның өкілі жалақы жобаларының жетекшісі Ж. А. Нашанова жеңімпаз топты және барлық қатысушыларды жаңа оқу жылының басталуымен құттықтады.
Биылғы оқу жылында “Қазақстан Республикасының ТОП 100 үздік студенті” Республикалық жобасының жеңімпазы 4 курс студенті Денис Тесленко мен бірінші курс студенті Аралбай Құндыз алғашқы қоңырау шалу құқығына ие болды.
Біз барлықтарыңызды оқу жылының басталуымен тағы да құттықтаймыз және жаңа жеңістер мен жетістіктер тілейміз! Ал бірінші курс студенттеріне: білім еліне, жетістік пен даңқ шыңына апаратын жақсы жолға түсеміз!