Балалар өздерінің керемет жұмыстарын көрсетті, онда қажырлы еңбек көрсетілді. Студенттер әрқайсысы өз жобасын орындаған топтарға бөлінді. Балаларды Новицкая Ольга «Дизайн және интерьер студиясы Ольга Новицкая» директоры және Икошина Анастасия осы студияның дизайнері бастаған білікті қазылар алқасы бағалады.
Бірінші топ Қостанай қаласының № 23 мектебінде өзін-өзі тану кабинетін безендірді, балалар оны сол жерде оқитын балалар үшін айқынырақ, қызықты, көркем етіп жасады. Әр студент мектеп директоры Б.Ш. Саутбаевтан алғыс хат алды, оған кабинеттің безендірілуі қатты ұнады.
Екінші топ ағылшын тілі кабинетін безендірумен айналысты, онда ақпараттық стендтер, суреттер, ағылшын стилінде жасалды.
Соңында, үшінші топ біздің колледждің БИМ технология кабинетіндегі қабырғаларды бояды.
Әрбір дипломдық жұмысты комиссия жоғары бағалады, барлық студенттер 5 бағасына қорғалды! Құттықтаймыз!