Құрметті демалысқа білім беруді дамытуға елеулі үлес қосқан Қостанай құрылыс колледжінің директоры Арман Жағанұлы Шамшин шықты.
Барлық ұжым алдында Қостанай облысы білім басқармасының басшысы Зәуре Байменова білікті және құрметті басшының еңбегін атап өтіп, оған өңірдегі білім беруді дамытуға қосқан үлесі үшін алғыс айтып, Алғыс хат табыс етті.
“Қостанай облысы колледждерінің lиректорлар кеңесінің” басшысы Серікбай Қадыров гүл шоқтарын және алғыс хатты табыстай отырып, іс-шараға кінәлі адамды құрметті демалысқа шығуымен құттықтап, көп жылғы адал еңбегі үшін алғыс айтып, зор денсаулық, амандық тіледі.
Арман Жағанұлын құрметті демалысқа шығуымен құттықтаймыз және зор денсаулық, отбасына амандық, ең ардақты ойлар мен үміттерді жүзеге асыруды, жаңа жетістіктер мен жеңістерді, барлық белгіленген жоспарларды іске асыруда одан әрі табыстар тілейміз.