Қостанай құрылыс колледжінің 344 Д-3 тобының студенттері Чернышов Н., Темих В., Кривонос М. “ПМ 05 интерьерді жобалау” тәжірибесі аяқталғаннан кейін олар №1 жалпы білім беретін мектеп үшін орындаған алғашқы жобасын тапсырды, Тобыл қаласы.
Директор Смадьяров К.С. және тәрбие ісі жөніндегі оқу ісінің меңгерушісі Зубова Н.Н. арнайы пәндер оқытушысы А. Г. Жаинбаеваға «Мектеп мұражайы» жобасына тапсырыспен жүгінді. Балалар өз жобаларын үш нұсқада орындады, әрқайсысы өз стилін жасады, жоспарлар мен егжей-тегжейлі дизайн жасады. Атқарылған жұмыс аяқталғаннан кейін балалар өздерінің оқытушысы және осы жобалардың жетекшісі И.Ю. Имановамен бірге жұмыс альбомдарын тапсырды. Барлығы жақсы деңгейде өтті, директор Смадьяров К.С. және тәрбие жұмысы бойынша оқу меңгерушісі Зубова Н.Н. атқарылған жұмыстарға риза болды, студенттер өте қуанышты болды.
344 Д-3 тобының студенттері үшін бұл үлкен жұмыс тәжірибесі болды деп үміттенеміз!