Міне, «2021 жылдың үздік кураторы!» кураторлық қызметті насихаттау мақсатында, колледждегі оқытушылық қызметтің басты құрамдас бөлігі ретінде өтті. Байқауға әр бөлімшеден бір өкілден қатысты. Ең талантты және лайықты сайыскерлер таңдалды! Қатысушылар үш кезеңнен өтті: бірінші кезеңде қатысушылар өз портфолиосын қазылар алқасының мүшелеріне ұсынды; екінші кезеңде әрбір куратор сыныптан тыс ашық іс-шара әзірледі және өткізді, ал үшінші кезеңде өз тобының тәрбие жүйесінің моделі ұсынылды. Бүгін байқаудың финалы өтті, қазылар алқасының мүшелеріне қиын міндет қойылды, өйткені барлық қатысушылардың қойылымдары жарқын және мазмұнды болды! Конкурс қорытындысы: конкурсқа қатысушылар сертификаттарын құрылыс бейініндегі жұмысшы мамандықтар бөлімінен Жұмағүл Есеналина және сәулет бөлімінен Армине Барбарян алды! Үшінші орында – политехникалық бөлімнің өкілі Бақтығұл Қонарбаева; екінші орында техникалық бейіндегі жұмысшы мамандықтар бөлімінен Гузелия Вахабова; бірінші орында Людмила Крестинина техникалық бөлімнен, ал Гран-При конкурсында жеңіп алды Елена Ничубай құрылыс бөлімінен! Кураторлардың инновациялық қызметін қолдау үшін “ForteBank” АҚ Қостанай қ. филиалы біздің іс-шарамыздың демеушісі болды, осыған байланысты колледж әкімшілігі жетекшіге Рысбек Маратов атынан үлкен алғыс білдіреді! Филиалдың жалақы жобалары бөлімінің бастығы – конкурсқа құрметті қонақ ретінде қатысқан Жанар Нашкеноваға үлкен рахмет және ризашылығымды білдіреміз! Колледж әкімшілігі “Х-фактор” телевизиялық жобасының жеңімпазы, талантты әнші Бекболат Жазықпаевқа алғыс білдіреді, ол өзінің харизматикалық қойылымымен барлық қатысушыларды таң қалдырды! Бұл байқау құрылыс колледжінің студенттерінің қолында екенін дәлелдеді! Өйткені, біздің кураторлар – ең жақсы!!!