“Балаларды қорғау күніне” орай Қостанай құрылыс колледжінің “Тайфун” ӘПК курсанттары өз базасында Қостанай қаласының 18 және 7 мектебінен – “Жас Сарбаз” жастар патриоттық қозғалысының қатысушыларын қабылдады.
“Тайфун” курсанттары өздерінің бұрынғы бауырлас жолдастарына “Орленок” Бүкілресейлік балалар орталығына Қара теңізге сапарлары, Свердлов облысының Исет өзеніндегі “Ревун” табалдырығы, “Логовушка” аэродромындағы Қорған әуе айлағында парашютпен секіру, Оңтүстік Орал тауларында әйгілі “Таганай” орнына парашютпен секіру туралы бейне клиптер көрсетті …
Кездесудің келесі кезеңі көрсетілімдік жаттығулар, сондай-ақ колледж стадионында курсанттар мен тәрбиеленушілердің тактикалық дайындығы болды. Бірлескен сабақтар соңында әскерилендірілген кедергілер жолағынан өту бойынша оқу жаттығуы өткізілді.