27 мамыр күні бірінші корпустың акт залында Қостанай құрылыс колледжі директорының кубогына КВН фестивалі өтті. Ойынға 4 команда қатысты:
– “Ой, boy”, Қостанай құрылыс колледжі;
– “Артисты”, Айсұлу Тұтқышеваның шығармашылық мектебі;
– ” Женская сборная строительного колледжа”, Қостанай құрылыс колледжі;
– ” VPN құрамасы, Сан-Франциско қаласы”.
Ойын екі сайыс форматында өтті:” сәлемдесу “және”5 жаңалық”.
Қазылар алқасының құрамына: Олжас Рабаев – “Аристократ” барбершопының директоры, Азамат Ибраев – әнші, шоумен, кино актері, Дәулет Рахымбаев – “Мясоед” мейрамханалар желісінің жетекшісі кірді», Инертбаева Гульнар Сериковна – Қостанай құрылыс колледжі директорының тәрбие ісі жөніндегі орынбасары, Инжеева Любовь Сергеевна – Қостанай құрылыс колледжінің тәрбие жұмысы жөніндегі әдіскері.
Екі байқаудың қорытындысы бойынша фестиваль кубогына “Женская сборная строительного колледжа” КТК командасы ие болды.
Сондай-ақ “Үздік актер” және “Үздік актриса” номинациялары белгіленді, онда Руслан Махамбетов, “Артисты” КТК командасы және Екатерина Лукьянова, “құрылыс колледжінің әйелдер құрамасы” КТК командасы жеңіске жетті. Балалар “ARISTOCRAT” барбершопы және “Мясоед” мейрамханасы серіктестерінен сертификаттармен марапатталды.