Колледжде “Үздік кураторы” кәсіби шеберлік байқауының практикалық кезеңі жалғасуда. Бүгін техникалық бөлім қатысушысы Л.С. Крестинина “Спорт – бұл денсаулық!” 358 МЭОСГ-1 тобының студенттерімен зияткерлік ойын өткізді. Кураторлық сағат студенттердің салауатты өмір салты дағдыларын қалыптастыруға, олардың жазғы демалыс кезіндегі дұрыс мінез-құлыққа назарын өзектендіруге бағытталған. Людмила Сергеевна инновациялық технологияларды қолдана отырып, топтық жұмыс түрлерін қолдана отырып, іс-шара өткізді. Іс-шара қарқынды және жарқын өтті, студенттер іс-шараның мазмұнымен жоғары белсенділік пен қызығушылық танытты! Ойын қорытындысы бойынша қатысушы командаларға пайдалы сыйлықтар-шырындар мен жемістер салынған себеттер табыс етілді! Біздің кураторлар шынымен де жақсы, ал біздің студенттер СӨС үшін!