2021 жылдың 17 мамырынан 24 мамырына дейін колледж бөлімшелерінде жалпы колледждік ата-аналар жиналыстары ұйымдастырылып, өткізілді, онда 2020-2021 оқу жылындағы оқу-тәрбие процесінің алдын ала қорытындылары шығарылды. Ата-аналар жиналысының жұмысына колледж психологтары Аллавердиева Н.Е. және Тикунова Н.Н., Зуев И. А. – тәжірибелі отбасылық психолог, Бровченко Р. В. – “Synergy” Ғылыми-білім беру орталығы” ҚҚ төрағасы, колледж кітапханашылары Вельгоша Г.В., Буренко С.В., колледж медицина қызметкерлері Кочнева Я. В. және Егенбаева Г.Ж. қатысты. Бөлім меңгерушілері ата-аналарды оқу жылының алдын ала қорытындыларымен таныстырды, жазғы демалыс, студенттердің жазғы жұмыспен қамтылуы мәселелеріне көп көңіл бөлді, қатысушылар жасөспірімдермен есірткі психобелсенді заттарды, алкогольді ішімдіктерді пайдаланудың алдын алу, жасөспірімдердің репродуктивті денсаулығының алдын алу бойынша алдын алу жұмыстарына баса назар аудару қажеттігіне назар аударды. Психологтар ата-аналарға психологиялық қолдау орталығының, отбасылық психологтың сенім телефондарының нөмірлерін көрсете отырып, ұсыныстар әзірледі. Кездесуге 300-ден астам ата-ана қатысты.