Қостанай құрылыс колледжінде “WorldSkills Қостанай -2021” VII аймақтық чемпионатының қорытындысы шығарылды.
Бес күн бойы біздің қатысушы студенттер жеті құзыреттілік бойынша кәсіби шеберлікпен жарысты.
Жарыс қорытындысы бойынша “Құрғақ құрылыс және сылау жұмыстары” құзыреттілігі бойынша 1 орынды Қостанай құрылыс колледжінің студенті Бабенко Дмитрий (компатриот Каршалов К.С.), 2 орынды Қостанай құрылыс колледжінің студенті Атакпаев Баймурза (компатриот Каршалов К. С.) жеңіп алды.
“Кірпішпен қалау” құзыреттілігі бойынша бірінші орын Қостанай құрылыс колледжінің студенті Темірлан Санкинге (компатриот Пенкин Е.С.) берілді.
Жарыс қорытындысы бойынша “Сәндік-сырлау жұмыстары” құзыреттілігі бойынша 1 орынды Қостанай құрылыс колледжінің студенті Кудрин Никита (компатриот Байтенова А.А.) иеленді.
“Визуалды мерчендайзинг” құзыреттілігі бойынша Қостанай құрылыс колледжінің студенті Ли Полина (компатриот Иманова и.Ю.) жеңімпаз атанды., 3 орын Қостанай құрылыс колледжінің студенті Қосык Валерия (компатриот Ловягина Т.В.).
Жарыс қорытындысы бойынша “Ағаш ұстасы” құзыреттілігі бойынша 362 СС1 тобының студенті Метельский Дмитрий (компатриот Солдаткин М.С.) 1 орынды, 362 СС1 тобының студенті Балахонов Илья (компатриот Кусаинов Т.Б.) 2 орынды және 362 СС1 тобының студенті Харченко Адиля (компатриот Кусаинов Т.Б.) үшінші орынды иеленді.
Жарыс қорытындысы бойынша “Қолөнер керамикасы” құзыреттілігі бойынша презентациялық түрде келесі орындар бөлінді: 1 орын Реснянская Таисия (компатриот Жунис Д.Ж.), 2 орын Горбачева Олеся (компатриот Савочкин В. А.), 3 орын Темих Богдан (компатриот Жунис Д. Ж.).
Байқау қорытындысы бойынша абилимпекс құрғақ құрылыс және сылақ жұмыстары бірінші орын және алтын медальді Козин Анатолий (компатриот Абитаева А.С.) алды., балдар бойынша шағын үзіндімен Тальников Даниил (компатриот Абитаева А. С.) күміс жүлдегер атанды.
Мұндай іс-шараларды өткізу өздерінің кәсіби қабілеттерін көрсетуге, тәжірибе, білік және дағдылармен алмасуға, жаңа білім алуға мүмкіндік береді.