Қостанай құрылыс колледжінде WorldSkills Kostanay-2021 VIІ ашық өңірлік чемпионаты өтуде. Биылғы жылы «Визуалдық мерчендайзинг» құзыреттілігіне алты студент қатысады: Рудный технология және сервис колледжінің студенттері Смағұлова С.И., Кузьмина А. Ю., Қазтұтынуодағы Қостанай Жоғары колледжінің студенттері Нуранова Ж.И., Умбетова В.Д., Қостанай құрылыс колледжінің студенттері Ли П.В., Косык В.В.
Конкурстық тапсырма екі модульден тұрды: 1/ деректемені дайындау және орнату үшін есептеулер жүргізу дағдылары; 2 / берілген тақырып бойынша зерттеу. Жеке эскизді әзірлеу.
Қатысушылар мақсатты аудиторияны қызықтыратын және WOW-әсерін жасайтын витринадағы түпнұсқа идеяны/идеяны көрсете отырып, витринаның дизайнын жасауы керек; витринаның дизайнында өнімнің шығармашылық тұсаукесерін көрсету; өнімнің ерекшеліктерін, оның бірегейлігін атап өту; өнімді витринадағы негізгі элемент ретінде көрсету.
Тапсырмаларды орындау үдерісін тәуелсіз сарапшылар «Интерьер студиясы Ольга Навицкая» дизайнері Игошина А.А., Қостанай құрылыс колледжінің арнайы пәндер оқытушысы Карева Т.И., компатриот-сарапшылары: Жанабай А.С., Оспанова С.А., Громова Е.В., Сысоева А.И., Иманова И. Ю., Ловягина Т. В. қадағалады.
Қостанай құрылыс колледжінің оқытушысы А.Ж. Садыковаға чемпионатты ұйымдастыруда көмек көрсеткені үшін ерекше алғысымызды білдіреміз.
«Визуалдық мерчендайзинг» құзыреттілігі бойынша үш конкурстық күн тапсырмаларын орындау қорытындысы бойынша Қостанай құрылыс колледжінің студенті Ли Полина жеңімпаз атанды, Қазтұтынуодағы Қостанай Жоғары колледжінің студенті Үмбетова Венера 2 орын, Қостанай құрылыс колледжінің студенті қосық Валерия 3 орын алды. Құттықтаймыз!