Қостанай құрылыс колледжінің базасында алғаш рет «Сырлау және сәндік жұмыстар» (Абилимпикс) құзыреті бойынша WorldSkills чемпионаты өтті, оған екі колледж өкілдері қатысты. Қостанай құрылыс колледжін Козин Анатолий және Тальников Даниил таныстырды, Арқалық политехникалық колледжін Утбаев Нагашибек таныстырды.
Абилимпикс қозғалысы аясында мүгедектер мен мүмкіндігі шектеулі адамдар арасында кәсіби шеберлік бойынша конкурстар өткізіледі, оған түзету топтарының оқушылары да кіреді. Мұндай іс-шаралар олардың кәсіби тәуелсіздікке деген ұмтылысын арттыруға және олардың кәсіби дағдыларын жақсартуға, сондай-ақ осындай балалардың кәсіби мүмкіндіктерін қоғамдық қабылдауды жаңа деңгейге көтеруге бағытталған.
Байқау қорытындысы бойынша жүлделі орындарға ие болған қатысушылар дипломдармен, сертификаттармен және медальдармен марапатталды. Бірінші орын мен алтын медальді Анатолий Козин алды, балл бойынша аз ғана маржамен Даниил Тальников күміс жүлдегер атанды. Нағашыбек Утбаев қола медальмен марапатталды.