19 мамырда Қостанай құрылыс колледжінің алаңында «Кірпішпен қалау» құзыреттілігі бойынша WorldSkills жетінші өңірлік чемпионаты басталды. Жарысқа 5 адам – Қостанай құрылыс колледжінің, Әулиекөл ауыл шаруашылық колледжінің студенттері, «БК строй» ЖШС ұйымының өкілі қатысады.
Белгілі бір уақыт ішінде қатысушыларға екі модуль салу ұсынылады: қоршау үлгілері және WSK аббревиатурасы. Ең бастысы, жігіттер бұл дизайнды технологиялық тұрғыдан дұрыс орындауы керек еді. Жұмысты дұрыс жүргізу үшін сызбаларды дұрыс оқу, құралдарды сенімді білу, ерітінді мен кірпішті пайдалану дағдылары қажет.
WorldSkills арқасында жұмысшы мамандықтарына үлкен көңіл бөлінеді және жоғары кәсіби стандарттарды дамыту үшін жағдайлар жасалады.