14 мамырда пцк апталығы аясында өндірістік оқыту шебері Г. Р. Дамбаулова «Сәндік сылақты орындау» шеберлік сыныбын өткізді. Ө\о шебері сәндік сылақты орындау кезінде технологиялық операцияларды орындаудың барлық тәсілдерін көрсетті. Соңғы кезеңде студенттер өз жұмыстарын қорғап, тапсырманы орындаудағы қиындықтарды атады.
Ө/о шебері Е. А. Бирюк 366-ҚОСР-1 тобының студенттерімен “Ең ақылды” зияткерлік ойынын өткізді. Ойын кәсіби бағытқа ие болды, достық жағдайда, ұжымшылдық рухында, командада жұмыс істей білді. Команда қатысушылары жоғары теориялық білімдерін, тапқырлығын, шығармашылық қасиеттерін көрсетті.
Ө/о шеберлері Б.Т. Сұрағанов, Т.Б. Құсайынов, П.Г. Энес 362 СС-1 тобында “Құрылыс ағаш шебері” біліктілігі бойынша кәсіби шеберлік конкурсын өткізді.
Ол теориялық және практикалық екі кезеңнен тұрды. Бірінші турда студенттер тест түрінде сұрақтарға жауап берді. Ал екінші тур студенттер дайын бөліктерден нәжіс жинауы керек еді. Ал мүмкін болды ма, бұл оларға қатаң әділ қазылар алқасы бағалады. Балалар тапсырманы жақсы орындады және кез-келген жарыстарда олардың арасында орындар бөлінді.
Болашақ автослесарьлар арасында ө/о шебері А.Ш. Қожахметов пен жас шебер А. К. Кадамбаев конкурс өткізді. Студенттер келесі тапсырмаларды орындады:1) қозғалтқышты бөлшектеу, цилиндр блогының басын алып тастау, болттарды босату, қозғалтқыштың төсенішін салу;