14 мамырда бірінші курс студенттері №359 Арх-1, № 358 МЭОСГ-1 топтары үшін «Деструктивті діни ұйымдардың риторикасы. Тарту әдістері». Бейнеконференцияны Қостанай облысы әкімдігі Дін істері басқармасының «Діни мәселелерді зерттеу орталығы» бөлімінің бастығы Д. А. Дисюков «Жастар ұшқыштар жасағының» мүшелерімен, сондай-ақ колледждің АТТ басшысы Л. М. Мусинамен өткізді.
Іс – шараның мақсаты-деструктивті діни ағымдар сияқты құбылыстардың мәні туралы білімді кеңейту, діни экстремизм мен терроризмнің алдын алу бойынша ақпараттық-түсіндіру жұмыстарын жүргізу.
Іс-шара барысында Д.А. Дисюков қатысушыларды деструктивті діни ағымдар ұғымымен, олардың негізгі белгілерімен, өз қатарына жаңа адептерді тарту әдістерімен таныстырды. «Ұшатын жасақ» мүшелері интерактив ұсынды: балалар адамға әсер етудің және оны өз қатарына тартудың мысалын көрсетті. Мусина Л.М. қорытындылай келе, мұндай әсер ету әдістері жеке азаматтардың тағдырын қалай жойғанын көрсететін мысалдар келтірді.