Қостанай құрылыс колледжінің өндірістік оқыту шеберлерінің пәндік – циклдік комиссиясы шеңберінде 11 мамырда ашық іс-шаралар өткізілді.
Ө/о шебері Е. С. Пенкин “Бранденбург қалау” тақырыбы бойынша өндірістік оқытудың ашық сабағын өткізді. Бұл сабақ 360-К-1 тобында өткізілді. Ө/о шебері сабақта ақпараттық технологияларды қолданды. Сабаққа әдістемелік сауатты дайындық шеберге қойылған мақсаттар мен міндеттерге қол жеткізуге мүмкіндік берді.
Ө/о шебері А. П. Семерюк 362 СС-1 тобында “ағаш кесу” шеберлік сыныбын өткізді.
Балалар үлкен қызығушылықпен тыңдады, презентацияны көрді, содан кейін нұсқаулық-технологиялық картаға сәйкес тапсырманы орындады. Бұл шеберлік сабағының мақсаты, халық шығармашылығына деген қызығушылық пен сүйіспеншілікті арттыру, студенттерді белсенді шығармашылық қызметке тарту, көркем қолөнерді игеруде белгілі бір дағдыларды беру.