Қостанай құрылыс колледжінің спорт залында 360-К-1 тобының бірінші курс студенттері арасындағы турнирдің жеңімпаздары мен колледж оқытушылары мен шеберлері құрамасының арасында шағын футболдан жолдастық матч өтті, оның құрамына аға шебер Райымқұлов Әділбек Сертайұлы, шеберлер Сошкин Андрей Викторович және Пенкин Евгений Сергеевич, дене шынықтыру оқытушысы Молдахметов Наурызбек Асылбекұлы, сондай-ақ жастармен жұмыс жөніндегі инспектор Есмағамбетов Арман Бекмұратұлы кірді. Ойын Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 76 жылдығын мерекелеуге және Отан қорғаушылар күніне орайластырылды.
Командалар үш матч ойнады, онда қызу тартыста матчтардың қорытындысы бойынша 2:1 есебімен студенттер командасы жеңіске жетті. Біз оларды немен құттықтаймыз! 360-К-1 тобының кураторы Абикенова Алия Мендыгалиевна, топ шебері Пенкин Евгений Сергеевич. Командалар қатысқаны үшін грамоталармен марапатталды.