Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығы және Отан қорғаушылар күнін мерекелеу аясында Л.Н. Толстой атындағы облыстық кітапхана қызметкерлері Қостанай құрылыс колледжінің студенттері үшін «Армияда қызмет ету? Боламын!». Аталған іс-шараға Қостанай облысы Қорғаныс істері жөніндегі басқармасының өкілі, кадрлар және саптық даярлық бөлімінің бастығы капитан Валихан Галитович Мұқашев қатысты. Өз сөзінде ол студенттерге қазақстандық армияда қызмет қалай өтіп жатқаны, біздің қандай әскерлеріміз басым екендігі, сондай-ақ жігіттер мен қыздар үшін әскери білім алу туралы айтып берді.
Студенттерге әскери тақырыптағы кітаптар көрмесі, сондай-ақ ҚР-дағы әскери қызмет туралы презентация ұсынылды. Кездесу жылы, достық жағдайда өтті, онда балалар қызықты, маңызды ақпарат алды.