Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 76 жылдығына арналған салтанатты іс-шараларды өткізу шеңберінде Жеңіс саябағында қаза тапқан соғыстарға арналған монументтің жанында «Еске алу вахтасы» патриоттық акциясы өтті.
Іс-шараны «ҚР Әскери-спорт клубтарының федерациясы» ҚБ Қостанай облыстық филиалының төрағасы А.И. Козлов Қостанай құрылыс колледжімен, «Наследие» АПК бірлесіп ұйымдастырды.
Акция азаматтыққа және патриотизмге тәрбиелеуге, табандылық пен батылдық үлгілерін зерделеуге қызығушылықты қолдауға, Отан бостандығы мен тәуелсіздігі үшін өзін-өзі құрбан етуге, Ұлы Отан соғысы жылдарындағы кеңес халқының ерлігін еске алуға бағытталған.
«Еске алу вахтасының» салтанатты ашылуына құрметті қонақтар қатысты: ҰОС, Ауғанстан ардагерлері, қорғаныс істері жөніндегі департамент және басқарма, Жастар ресурстық орталығы, «Наследие» клубының өкілдері.
Акцияға колледждердің 10 әскери-патриоттық клубы, қала және облыс мектептерінің кадеттері мен “Жас сарбаз” патриоттық қозғалысының тәрбиеленушілері белсенді қатысты.
«Разведчик» ӘПК курсанттары қоян-қолтық ұрыс дағдыларын және өз шеберліктерін көрсетті, сынған әйнекпен қалай епті жүретіндерін, шегелер мен шыныларға жататындарын, өткір пышақтың жалаңаш торсқа құлауына төтеп беретіндерін көрсетті. Балалар өнер көрсететін бағдарлама әскери-патриоттық клубтарды танымал етуге көмектеседі.
Салтанатты шара мемориалдық тақтаға гүл шоқтарын қоюмен аяқталды.