30 сәуірде Қостанай құрылыс колледжінде “Психобелсенді заттарды қолданудың алдын алу” тақырыбында семинар өткізілді. Іс-шараны ұйымдастырушылар “Қостанай құрылыс колледжі” КМҚК тәрбие жұмысы орталығы және “Қостанай облыстық психикалық денсаулық орталығы” КМК.
Семинарға колледж студенттері, сондай-ақ облыстық жасөспірімдер үйінің тәрбиеленушілері қатысты.
Семинар профилактикалық жұмыс аясында өткізілді:
* маскүнемдіктің, темекі шегудің және басқа да темекі қоспаларын қолданудың алдын алу, сондай-ақ беттік-белсенді заттарды (синтетикалық есірткі, алкогольді ішімдіктер, темекі шегу, насвай, кальян, энергетика және т. б.) қолдануға тыйым салу туралы білім беру;
* салауатты өмір салтын қалыптастыру.
Өткізілген іс-шара барысында ҚОСӨСО психологы Г. А. Бисимбаева, ЕҚҚБ ІІД полиция майоры А. К. Ерадилова, Қостанай қ. Оңтүстік полиция бөлімінің учаскелік инспекторы А. К. Атантаев сөз сөйледі.
Студенттер синтетикалық есірткіні қолданудың қауіптілігі туралы “Байсалды көзқарас”, “Спайс, өлім!». Кездесу соңында студенттер семинарды талқылауға және қорытындылауға белсенді қатысты.