Қостанай құрылыс колледжінің ОРСТП бөлімінің 363 МКА-1 тобы Қазақ ССР Халық әртісі Сералы Қожамқұловтың туғанына 125 жыл толуына орай “Южный БК, Қостанай қаласы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің орталықтандырылған кітапхана жүйесі” ММ өткізетін көрме-іс –шараға қатысты. Іс-шара қазақстандық патриотизмді тәрбиелеу, актердің өмірі мен шығармашылығымен танысу мақсатында өткізілді. Біз оны “Біздің сүйікті дәрігер”фильмінен білеміз.
Жүргізуші балаларға халық әртісі, жерлесіміз, Қостанай облысы Қарабалық кентінің тумасы туралы айтып, атап өтті:
– Біз кино, мәдениет және спорттың әртүрлі салаларындағы заманауи қазақстандықтарды білеміз, бірақ киноиндустрияның дамуының бастауында тұрғандарды да ұмытпауымыз керек!
Топ кураторы Г.Вахабова және өндірістік оқыту шебері А.К.Кадамбаев бастаған студенттер Қазақ ССР халық әртісі, өз заманының сахна шебері, өмірге және өнерге ғашық, үлкен әріппен жазылған адам – өмірі мен таланты мәңгі тірі мұра болып табылатын өмірбаянымен қызығушылықпен танысты.