2021 жылғы 15 сәуірде «Қазіргі заманғы орта кәсіптік білім беруді оны жаңарту жағдайында дамыту» халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы өтті. Ғылыми форум маңызды мерейтойлық даталарға – Қостанай политехникалық жоғары колледжінің құрылғанына 50 жыл және Қазақстанда білім беруді дамытудың бастауында тұрған, біздің ұлы жерлесіміз, тұңғыш қазақ педагог-ағартушысы Ыбырай Алтынсариннің туғанына 180 жыл толуына орайластырылды.
Жалғастыру конференцияның секциялық отырыстар өтті. Оның барысында стратегиялық мәселелер – техникалық және кәсіптік білім берудің тәсілдерін, қағидаттарын, мақсаттарын, мазмұнын жаңарту, сондай – ақ тактикалық мәселелер бойынша-цифрландыру, оқытудың жаңа технологиялары мен әдістемелері, студенттерді кәсіби конкурстарға дайындау бойынша мүдделі әңгіме өрбіді. 5 секция жұмысына 75 адам қатысты.
Конференция қорытындысы бойынша Қостанай құрылыс колледжінің директорының ақпараттық технологиялар жөніндегі орынбасары Е. Б. Мұхамедрахимов және оқытушылар Л. Н.Ерденова, Т. В. Ловягина және Н.В. Смолева Қостанай политехникалық жоғары колледжінің 50 жылдығына арналған Халықаралық ғылыми-практикалық конференцияда 1-орын алды. Құттықтаймыз!