Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерінде қызмет етуге дайындық Қостанай құрылыс колледжінің “Тайфун” әскери – патриоттық клубының басты міндеттерінің бірі болып табылады. Курсанттар жыл сайын жолдастарын әскерге шығарып салады. Клубқа барғаннан кейін балалар әскери қызметтің барлық дағдыларын меңгеретінін атап өткім келеді, бұл қызметті айтарлықтай жеңілдетеді.
16 сәуірде 2021 жылғы колледж түлегі және клуб түлегі Сергей Мадьяровты әскерге алып кетті.
Козлов Александр Иванович (“Тайфун” ӘПК жетекшісі) өз жауынгерлерін мақтан тұтады, өйткені олар болашақта Отанға қарыз беру үшін үлкен жұмыс жасады.
Біз оған жеңіл қызмет тілейміз, армия сіздің жадыңызда тек жақсы естеліктер қалдырады деп үміттенеміз. Лайықты қызмет етіңіз. Біз сені күтеміз!