Қостанай құрылыс колледжінде “Махаббатпен бағалай біліңдер” атты әңгімелесу сағаты өтті, оған жатақханада тұратын колледж студенттері қатысты. Іс-шараны ұйымдастырушы педагог-психолог Н.Е. Аллавердиева біздің өмірімізде өте маңызды отбасы, махаббат, нәзіктік және адалдық сияқты жалпыадамзаттық құндылықтар туралы айтып берді. Қазіргі әлемде олар бұрынғы мағынасын жоғалтқан сияқты көрінуі мүмкін.
Махаббат әртүрлі болуы мүмкін: Отанға, үлкен және кіші, ата-аналарға, балаларға, бауырларға, жануарларға, табиғатқа, Құдайға, еркек пен әйелдің махаббатына, тіпті өзіне деген сүйіспеншілікке.
Егер іс-шараның басында балалар ұялса және махаббат туралы айтқанда біршама ыңғайсыздық сезінсе, онда анаға деген махаббат, Отанға деген махаббат туралы өлеңдерді оқығаннан кейін балалар әңгімеге тартылды және іс-шараның соңында оның аяқталуын қаламады.