Салауатты өмір салтын насихаттау мақсатында “Қостанай құрылыс колледжінің” №2 корпусы кітапханасында 1 курс студенттерімен 367 МСМП-1 кітап көрмесінің жанында “Сау болу-керемет!» әңгіме өтті.
Онда кітапханашы С.В. Буренко салауатты өмір салты, дұрыс тамақтану, еңбек және демалыс режимі, дене шынықтыру және спорт және зиянды әдеттер туралы кітаптар, мерзімді басылымдар мен буклеттерді ұсынды. Одан кейін мінез-құлықтық қауіп факторларының алдын алу жөніндегі үйлестіруші Бейсекеева Ж.А. балалармен дұрыс тамақтану қажеттілігі және оның ағзаға әсері туралы әңгімелесті.
Мұндай іс-шаралар балаларға зиянды әдеттердің зияны мен денсаулық құндылығы туралы ойлануға көмектеседі, ал кітапханашылар балаларды дұрыс емес әрекеттерден қорғау үшін өмірден сенімді сөздер мен мысалдар табуға тырысады.