2021 жылдың 8 сәуірінде Қостанай құрылыс колледжінің кітапханасында ұсынымдық әңгіме өткізілді және Дүниежүзілік денсаулық күніне арналған ” Денің сау бол!»
Әңгіме студенттердің салауатты өмір салты туралы түсініктерін қалыптастыру, өз денсаулығына ұқыпты қарауға тәрбиелейтін жаңа әдебиеттерді ұсыну мақсатында өткізілді.
Іс-шараға 347 СЭЗС-2 және 348 СЭЗС-2 топтарының студенттері қатысты. Кітапханашылар Вельгоша Г.В. және Багрова Н.Е. Дүниежүзілік денсаулық күні мерекесінің тарихы туралы айтып, салауатты өмір салтына арналған кітаптарды ұсынды. Сондай – ақ, әңгімеге Қостанай қ. Оңтүстік полиция бөлімінің полиция аға лейтенанты, кәмелетке толмағандардың істері жөніндегі учаскелік инспекторы Козова Д.А. қатысты, ол балаларға құқықтық жауапкершілік зиянды әдеттерді теріс пайдаланғаны үшін еске салып, салауатты өмір салтын ұстануға шақырды.
Әңгімелесу барысында ұсынылған және ұсынылған кітаптарды колледж сайтының “Кітапхана” бөлімінен жүктеуге болады.