2021 жылдың 5-9 сәуір аралығында Қостанай құрылыс колледжінде Халықаралық ынтымақтастық бойынша Герман қоғамының (GIZ) бірлескен жобасы аясында оқитын студенттер, өндірістік оқыту шеберлері және колледж оқытушылары үшін KNAUF материалдары мен технологиялары бойынша оқыту курстары өтуде.
Бүгінгі таңда ” KNAUF ” – гипс негізіндегі заманауи құрылыс материалдарын, сондай-ақ оқшаулағыш материалдарды өндіруде көшбасшы. Сондықтан әлемге әйгілі компания өкілінің құрылыс колледжіне келуі студенттер мен оқытушылар үшін маңызды оқиға болды.
Курстар KNAUF құрылыс колледжінің оқу орталығының негізінде өтеді. Оларды “Кнауф Гипс Қапшағай” ДЭГ қатысатын кәсіпорын” ЖШС Әділет Мырзағалиұлы Төлетаев шебер-демонстранты жүргізеді, ол құрғақ құрылыс бойынша заманауи өнімдер мен жаңа технологияларды ұсынды. Ол “KNAUF” фирмасының құрылыс материалдары, металл құрылымдар мен гипстік құрылыс плиталарын монтаждау ерекшеліктері, құрғақ құрылыс қоспалары, олардың қасиеттері мен қолдану ерекшеліктері туралы айтып берді. Практикалық бөлім барысында студенттерге заманауи жабдықтарды қолдана отырып, үй-жайларды әрлеу технологиялары көрсетілді.
Оқу жылы, достық жағдайда өтті. Ерітінді қоспасын жағудың жаңа технологиялары бойынша жабдықты дұрыс пайдалану мәселелері талқыланды.
Пайдалы ынтымақтастық алдағы уақытта да жалғасады, біздің студенттерді оқыту қарқынды дамып келе жатқан жаңа құрылыс технологияларымен “қатар жүреді”.