Құрылыс-техникалық пәндер апталығының үшінші күні түрлі бағыттағы іс-шараларға өте бай және Бай болды, бұл ашық сабақ, кәсіптік бағдар беру сипатындағы іс-шаралар, мамандық өкілдерімен дөңгелек үстелдер.
7 сәуір күні апта аясында “Дипломдық жобалау – мамандар даярлаудағы маңызды кезең” тақырыбында “Газбен жабдықтау жабдықтары мен жүйелерін монтаждау және пайдалану”мамандығының 3-4 курс студенттерімен дөңгелек үстел өтті. Іс-шараның қонағы “ПромСтройпроект” газбен жабдықтау жөніндегі бас инженер Н.В.Жарков болды.
Дөңгелек үстелде дипломдық жобалаудың маңыздылығы талқыланды. 4-курс студенттері қонаққа өздерінің дипломдық жобалары бойынша сұрақтар қойды, 3-курс студенттері дипломдық жобаның перспективасына қандай тақырыптарды қарауға болатынын сұрады. Николай Викторович газбен жабдықтау саласындағы тәжірибесімен бөлісіп, түлектерге кеңес берді. Іс-шара соңында қонаққа алғыс хат табысталды.
Сондай-ақ, бұл күні “Сумен жабдықтау және су бұру “Мамандығымен танысу” іс-шарасы өтті, оның мақсаты студенттердің сумен жабдықтау және су бұру инженерлік жүйелері туралы білімдерін дамыту және студенттердің Қазақстан Республикасының еңбек сіңірген құрылысшысы В. Ф. Кочинмен диалогы арқылы алатын мамандыққа деген қызығушылығын арттыру болды.
ПЦК апталығы және оқушыларды кәсіптік бағдарлау аясында оқытушылар Д.Ж. Уразалдинова мен К. С. Каршаловтың шеберлік сабағын ерекше атап өткім келеді. Оған №28 және №10 орта мектептер шақырылды. Оқушылар болашақ мамандықта өз күштерін сынап көрді, ал мұғалімдер құрылысшы мамандығын оң қабылдады, болашақ мамандықты саналы түрде таңдаған кезде оларды шабыттандырды.
Педагогтар үшін Д.Ю. Безганның модераторлығымен қашықтықтан форматта “ҚР құрылысындағы баға белгілеу” дөңгелек үстелі өткізілді, оған колледж әкімшілігі мен оқытушылары қатысты. Дөңгелек үстелдің мақсаты-техникалық және кәсіптік білім беру бағдарламаларының оқу материалының мазмұнын өзектендіру.