Қостанай құрылыс колледжінің спорт залында 1 курс студенттері арасында шағын футболдан жарыс өтті.
Турнир Дүниежүзілік денсаулық күні аясында жас буын арасында шағын футболды кеңінен насихаттау, салауатты өмір салтын насихаттау, белсенді демалысты ұйымдастыру, студенттер арасындағы өзара қарым-қатынасты, достық сезімін, жолдастық сезімін дамыту мақсатында өткізілді.
Жарыстар жақсы эмоционалды көтерілісте және достық атмосферада өтті. Финалдық ойын 4: 3 есебімен аяқталды.
Турнир қорытындысы бойынша жеңімпаздар анықталды: І орын – 360 К-1 тобы; II орын – 363 МКА-1 тобы; III орын – 362 топ СС-1. Жеңімпаздар Студенттік Үкіметтің кубогымен марапатталды.
Турнирді ұйымдастырушылар мен Студенттік үкімет жеңімпаздарды құттықтайды және барлық қатысушыларға турнирге қызығушылық танытқандары үшін алғыс білдіреді. Мұндай жарыстар достық қатынастарды біріктіреді және нығайтады және біз бұл турнирдің соңғы емес екеніне сенімдіміз!
Барлығына керемет ойын үшін рахмет!
Сурет: Арина Сафиуллина
#sportKSK