Педагогикалық қызметтің жоғары нәтижелеріне қол жеткізудің ең жақсы құралы-өзара кәсіби тәжірибе алмасу, өзара білім беру. Нысандарының бірі взаимообучения болып табылады ашық сабақ өткізді. Колледжде құрылыс-техникалық пәндер апталығы аясында оқытушылар Абикенова А. М., Семенова Л. И., Тастемирова С. У. арнайы пәндер бойынша ашық сабақтар өткізді.
Сабақтарда қолданылатын бағдарламалық және техникалық құралдар дәстүрлі оқыту әдістерін жетілдіруге өз ерекшеліктерін енгізді. Мультимедиялық технологиялар ерекше артықшылықтарға ие болды: материалды көрнекі түрде көрсету, білімді тиімді тексеру мүмкіндігі, студенттер жұмысындағы ұйымдастырушылық формалардың әртүрлілігі және мұғалім жұмысындағы әдістемелік әдістер.