5 сәуірде Қостанай құрылыс колледжінде құрылыс-техникалық пәндердің пәндік-циклдық комиссиясының апталығын өткізу шеңберінде “BIM-PROJEСT” конкурсы өтті, оның негізгі міндеті автоматтандырылған жобалау жүйелерінде жұмыс істеу кезінде студенттердің білім деңгейін бағалау және тәжірибе алмасу үшін жағдай жасау мақсатында колледжде BIM-технологияларын енгізу тәжірибесін жинақтау болып табылады.
Конкурсқа сәулет, құрылыс және политехникалық бөлімдерінің студенттері қатысты, ал жұмыстарды бас сарапшы – “Қостанай қаласындағы сәулетшілер одағы” Республикалық қоғамдық бірлестігінің өкілі, “Арх ММ” ЖШС директоры Петр Владимирович Мухин және колледж әкімшілігі өкілдері құрамындағы білікті қазылар алқасы бағалады.
Байқау қорытындысы бойынша 343 Арх-3 тобының студенттері Захаров Лев пен Гаврикова Анна 1 орын алды, екінші орынды Токтар Жәннәт, Сейден Бақытбек, Нұрғалиев Бағдат 5ғқсп-3 және 343 арх-3 тобының студенті Луговских Илья бөлісті, үшінші орынды 350 СМ-2 тобының студенті Бисимбаева Назира және 343 Арх-3 тобының студенті Аманжолова Айдана алды.
Байқауға арнайы пәндер оқытушысы К.С. Блажконың жетекшілігімен сапалы жоба дайындап, «Құрғақ құрылыс әдісі бойынша маман» біліктілігі бойынша білім алып жатқан жоба студенті Бисимбаева Назираның қатысқанын атап өткім келеді.
Келесі жылы BIM жобалары байқауларында кездескенге дейін барлық қатысушыларға рахмет.