Студенттік жатақхана бұл, ең алдымен, әр студенттің мүдделерін және қажеттіліктерін көрсететін, оның үйден тыс үйлесімді дамуына ықпал ететін шағын жеке кеңістігін құру және сақтау.
“Тұрғын үй нөмірлері оқу жылдарында жайлы тұру үшін барлық қажетті талаптарға жауап беруі тиіс. Эргономикалық ыңғайлы, жайлы, барлық қажетті заттармен жабдықталған және студенттердің жұмысы мен демалысы үшін өте ыңғайлы” – бұл күтпеген тапсырма – тапсырысты Қостанай құрылыс колледжінің сәулет бөлімінің оқытушылары Қостанай автомобиль көлігі колледжінен алды. Эскиздік жобаны орындау мерзімі екі күнге дейін қысқартылды.
Барлығы жеделдетілген режимде жасалды және біздің жас мамандарымыз Жайынбаева Айнұр Ғабдулкаримовна, Садыкова Айгерім Жанболатовна және Иманова Ирина Юрьевна қолға алынды. Педагогтар жобаны бөліктерге бөліп, студенттер құрамынан 3-4 курс студенттері Старовик Артем, Завгородний Иван, Луговских Илья, Степанченков Александр кірген команданы жинады. Жұмыс үйлесімді және ұйымдасқан түрде жүргізілді. Эскиздік жоба альбомда белгіленген мерзімде орындалды, жатақхана холы, буфет, студенттерге арналған тұрғын үй-жай секциясы жобасының эскизінің электрондық нұсқасы әзірленді.
Қызығушылық бұл жұмысты нақты режимде көруге болатындығына байланысты болды, оны барлығы қуантты.