«Халық» қайырымдылық қоры «Ел тірегі – Елбасы» ауқымды қайырымдылық акциясын ұйымдастырды. Қор аз қамтылған, көп балалы отбасылар үшін азық-түлік жиынтығын сатып алды. Сондай-ақ, covid-19 пандемиясының және онымен байланысты карантиндік шаралардың салдарынан қиын материалдық жағдайға тап болған ерекше қажеттіліктері бар балалары бар отбасылар.
Бұл акцияға Қостанай құрылыс колледжінің студенттері де көмек көрсетті, олар бірнеше күн бойы азық-түлік жиынтығын тиеуде және түсіруде жұмыс істеді. Олар 1000-нан астам мекен-жайға азық-түлік жеткізді.
Біздің балалар маңызды өмірлік тәжірибе алды: «Әркім бір нәрсеге көмектесе алады. Кейде сіз жай ғана өтпеуіңіз керек!»
Құрметті оқырмандар, егер сізде бос уақыт пен бос ресурстар болса, мұқтаж адамдарға көмектесіңіз! Бүгінде біздің әрқайсымыз халықтың әл-ауқаты үшін бұрынғыдан да жауапты.
#ҚАЙЫРЫМДЫІСТЕРМАРАФОНЫ, #МАРАФОНДОБРЫХДЕЛ