Л. Н. Толстой атындағы Қостанай ОӘҒК өнер жөніндегі әдебиет бөлімінің қызметкерлері және Қостанай құрылыс колледжінің «Дизайн» және «Сәулет» бағыты студенттері белгілі қолданбалы – суретші, ҚР Суретшілер одағының мүшесі Светлана Ивановна Шалунованың киізден мастер-класс өткізді. Іс-шара «Қостанай қаласының өмірлік қиын жағдайдағы балаларды қолдау орталығы КММ» тәрбиеленушілері үшін ұйымдастырылды.
Светлана Ивановна балаларды қолданбалы өнердің ежелгі түрінің тарихымен таныстырды, оған қызығушылық танытты, қатысушыларды құрғақ киіз басу негіздерімен таныстырды, сондай-ақ ерекше сәндік бұйымдарды жасаудың құпиясымен бөлісті. Мастер – класс қатысушылары көп нәрсені үйренді, шебердің басшылығымен орындалған жұмыстарының нәтижелеріне риза болды.
Л. Толстой атындағы облыстық әмбебап ғылыми кітапхананың холында колледж студенттері қостанай суретшісі мүсінші Баян Баталованың «Творение души и рук» атты көрмесін тамашалады.