Тәуелсіздіктің 30 жылдығына орай Мемлекет Басшысы Қасым-Жомарт Тоқаев “Игі істер марафоны” бастамасын көтерді.
18 Наурызда «Игі істер марафонын» Қостанай құрылыс колледжінің жұмысшы мамандықтары бөлімдерінің студенттері қолдады. Олар зейнеткер Николай Тихоновичке үй маңындағы аумақты қардан тазартуға көмек көрсетті. Іс-шара “Регион 10” еріктілер қозғалысының, сондай-ақ оқытушылар мен бөлімшелердің шеберлері: Вахабова Г.И., Кожахметов Д. Ш., Пенкин Е. С. және Байтенова А. А. көмегімен ұйымдастырылды.
Жасы мен денсаулығына байланысты қарт адамдар қар құрсауын өз бетінше жеңе алмайды, сондықтан еріктілердің мұндай көмегі әсіресе қажет.
Қостанай құрылыс колледжі сіздердің әрқайсыңызға шын жүректен жақсылық тілейді, осы игі істер күні әркімге жақсы және жақсы нәрсе бере отырып, сіз екі есе көп алатыныңызды түсінсін. Жаныңызда әрдайым қуаныш пен жауапкершілік болсын, жүрек әрқашан жақсы істер мен игі істерге ұмтылсын.