Тілдерді дамыту ПЦК апталығы аясында Қостанай құрылыс колледжінде колледждің жас мамандарына арналған “БМ-1 оқыту кезінде сабақта жұмыстың инновациялық түрлерін қолдану” тақырыбында вебинар өтті. Вебинарды ұйымдастырушылар оқытушылар Ерденова болды.Л. Н. Барбарян А. М. Батырханова Г. Б.
Аталған іс-шараның мақсаты: әріптестерді оқытудың белсенді инновациялық әдістерін қолданумен таныстыру және осы инновацияларды практикада қолдануға көмектесу. Оқытушылар сессия залдарында жұмыс істеді, өздері 1 базалық модульдегі сабақтарда жұмыс істеу үшін электрондық – дидактикалық материалды дербес жасады және Quizlet, Mentimeter, Jamboard бағдарламаларында жұмыс істеді. Жұмыстың әр кезеңінде оларды жаттықтырушы-педагогтар сүйемелдеді, соңында Jamboard платформасында оқытушылар релаксация жүргізді, онда жас мамандар өз пікірлерін білдірді және осы іс-шара бойынша олардың көңіл-күйін білдіретін түрлі-түсті стикерлер қалдырды.