5 наурызда Қостанай құрылыс колледжінде 8 наурыз Халықаралық әйелдер күнін мерекелеуге арналған ұжымның салтанатты жиналысы өтті.
Әйелдер қауымына колледж директоры Шамшин Арман Жақанұлының құттықтау сөздері айтылды, ол әйелдің тек білім беру қызметінде ғана емес, сонымен қатар оның басты мақсаты – отбасы ошағының, дәстүрлі қоғамдық және моральдық Қағидалардың, ана мен бала тәрбиесінің сақтаушысы маңызды және салмақты рөлін атап өтті. Сондай-ақ, оқу орнының әйелдер қауымын директордың орынбасары Терновая Ольга Валерьевна құттықтады. Ол жұмыстағы жақсы көрсеткіштері үшін жылы лебізін білдіріп, барлық әйелдерге денсаулық, амандық, жақсылық, махаббат, молшылық, туыстарымен және жақындарымен жақсы қарым-қатынас тіледі.
Бастауыш кәсіподақ ұйымы мен құрылыс колледжінің әкімшілігі бұл күні қызметкерлер тобын мақтау қағаздарымен және сыйлықтармен марапаттады. Сондай-ақ, “Қостанай облысының білім және ғылым ұйымдары қызметкерлерінің жергілікті кәсіптік одағы” ҚБ-дан өндірістік оқыту шебері Е.А. Бирюк “Жайлау”санаторийіне сауықтыру кешенінің қызметтеріне сыйлық сертификатын табыс етті. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының грамотасымен құрылыс колледжінің қызметкері А. Б. Көшекова марапатталды.
8 Наурыз мерекесінің құрметіне ұжымның барлық ер әйелдеріне нәзік қызғалдақтар табыс етілді, әйелдерге арналған құттықтаулар мен өлеңдер оқылды.