2 наурызда Қостанай құрылыс колледжінде 7 ГҚЖҚП-2, 8 ҒҚСП-1 және 6 ҒҚСП-2 топтарының студенттері “Ғимараттар мен құрылыстарды салу және пайдалану” мамандығы бойынша кәсіптің өкілдері Ержан Темірхан Нұрханұлымен – “Стройсервис” ЖШС бас технологы, “Газбен жабдықтау жүйелерінің жабдықтарын монтаждау және пайдалану” Махамбетов Даурен Сундетбаевичпен –”РЦКУ-Костанай”ТҚ директорының орынбасары кездесті.
Әлеуетті жұмыс берушілермен кездесулер барлық мамандықтардың студенттері арасында әрдайым танымал, өйткені олар әлеуетті жұмыс берушінің өкілінен студенттерді қызықтыратын көптеген мәселелер туралы білуге мүмкіндік береді. Бұл кездесулердің мақсаттары әр түрлі болуы мүмкін: теориялық және практикалық оқытудың байланысын нығайту; студенттердің танымдық қызығушылығын дамыту; болашақ мамандығына және оның әлеуметтік маңыздылығына қызығушылықты арттыру; кәсіби ойлауды дамыту және тағы басқалар.