Қостанай құрылыс колледжінде онлайн режимде жас педагогтардың қатысуымен Сейчанова Динара Ғабитқызы “Біздің болашағымыздың IT-қозғалтқышы” тақырыбында семинар тренинг өтті. Іс-шараның мақсаты: ақпараттық технологиялардағы оқытушылардың ой-өрісін кеңейту, студенттердің шығармашылық қабілеттері мен танымдық қызығушылықтарын дамыту, сондай-ақ ғылыми шығармашылықты ынталандыру және компьютерлік технологияларды қолданудың практикалық дағдыларын дамыту.
Танысу үшін ойын ұсынылды. Қатысушыларға виртуалды тақта ұсынылды, онда өз пікірімен бөлісу керек болды, “қазіргі мұғалім табысты кәсіпқой болу үшін не білуі және не істей алуы керек, сонымен бірге оны не бақытты ете алады?». Екі тізімді жасаңыз: “бұл үшін маған не керек? Бұған қалай қол жеткізуге болады?»
Әр педагог өз пікірін білдірді. Жас педагогтармен бекіту үшін сауалнама жүргізілді. Мектептің барлық қатысушылары дидактикалық қоржынға пайдалану үшін материал алды.