2021 жылдың 26 ақпанында Қостанай құрылыс колледжінде 1304000 Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету мамандығының 1,2,3 курс студенттері үшін информатика бойынша “АКТ 2021” қашықтық олимпиадасының 2 кезеңі өтті (түрлері бойынша).
Олимпиадаға 62 студент қатысып, оларға әр түрлі деңгейдегі қиындықтар ұсынылды. Ең көп ұпай жинаған қатысушылар жеңімпаз деп танылды.
1 курс студенттері арасында Ахметов Әмір, Ерденов Данат, Тян Глеб жеңімпаз атанды. 2 курс студенттері арасында жеңімпаздар: Костецкий Максим, Крюков Дмитрий, Небога Константин, Оноприенко Михаил, Попов Валентин, Солохин Никита. 3 курс студенттері арасында Бермағамбетов Аслан, Букреева Ирина, Егоров Алексей, Лямкин Данил, Нұрлан Ерсайын, Романчук Анастасия, Серікбаев Қайсар, Таңатқанов Әділет, Юсупов Тамерлан жеңімпаз атанды.
Біздің талантты студенттерімізге информатика және арнайы пәндер бойынша стандартты емес және күрделілігі жоғары міндеттерді шешу кезінде қабілеттер мен дағдыларды дамытуда сәттілік тілейміз!