2021 жылдың 26 ақпанында 1401000 Ғимараттар мен құрылымдарды салу және пайдалану мамандығының 49 түлегі, 1401213 “Техник-құрылысшы” біліктілігі бойынша Қостанай құрылыс колледжін бітіргені туралы диплом алды, оның ішінде 17 қызыл диплом.
Колледж директоры Шамшин Арман Жақанұлы және топ кураторлары сөз сөйледі. Ресми құттықтаулар музыкалық нөмірлермен алмастырылды. Мереке өте салтанатты болды, бірақ сәл қайғылы – өйткені студенттік жылдар, бұл, сөзсіз, болашақта ностальгиямен есте қалатын ең жақсы уақыт.
Қысқа, бірақ өте мазмұнды және ұмытылмас жылдар тыныш өтті. Кешегі студенттер пайдалы және қажетті мамандықты игергендерін түсіну өте қуанышты.
Бұл күні көбі оқудағы үздік жетістіктері, қоғамдық өмірге, мәдени-бұқаралық жұмысқа қатысуы, белсенді өмірлік ұстанымы және спорттағы жетістіктері үшін грамоталармен марапатталды.