18-23 ақпан аралығында Қостанай құрылыс колледжінің 1401000 Ғимараттар мен құрылымдарды салу және пайдалану мамандығының, 1401213 “Техник-құрылысшы” біліктілігі бойынша топ студенттерінің дипломдық жобаларын қорғау өтті.
4 курс студенттері комиссияның сотына әртүрлі құрылыс жобаларын ұсынды. Жеке тұрғын үйлер, көп қабатты, қоғамдық ғимараттар.
Дипломдық жобалардың жетекшілері Н.В. Смолева, л.и. Семенова, Д. Ж. Уразалдинова, Б. К. Конарбаева, топтардың кураторлары және колледж әкімшілігі балаларды қорғауға сәттілік тіледі.
Дипломдық жобалар қойылған міндеттерді шешуге кешенді көзқараспен, талдау тереңдігімен ерекшеленді, мультимедиялық технологияларды қолдана отырып қорғаудың жоғары сапасы атап өтілді. Келесі студенттердің дипломдық жобалары ең қызықты болды: Орынбаева Айслу (“Лисаков қаласындағы балалар бөбекжайы”), Лопатин Вадим (“Қостанай қаласындағы 150 орындық балабақша”), Пак Аркадий (“Қостанай қаласындағы бес қабатты тұрғын үй”), Омар Мұрат («Жітіқара қаласындағы 4 қабатты 12 пәтерлі тұрғын үй»), Айсина Жансулу («Қостанай қаласындағы алты қабатты тұрғын үй»), Ахметов Бауржан («Мендіқара ауданындағы екі қабатты прокуратура»).
Түлектер ғана емес, дипломдық жобалардың жетекшілері де алаңдады. Міне, ол шындықтың сәті. 49 түлектің 23 өте жақсы баға алды.
Біздің түлектерімізді оқуды аяқтауымен және “Техник-құрылысшы” біліктілігін тағайындауымен құттықтаймыз! Жоспарларыңызды жүзеге асыруды және мамандықты игеруде табыс тілейміз!