Екінші жыл Қостанай құрылыс колледжінде сәулет бөлімінің болашақ талапкерлеріне арналған суреттер байқауы өтуде. Байқаудың ұйымдастырушылары арнайы пәндер педагогтары Жүніс Д. Ж. және Бурбаев Д. С. болып табылады.
Колледж оқытушылары іс-шараны қаланың және облыстың барлық мектептері бойынша қашықтықтан өткізді. Қатысушылардың жалпы саны 15 адамды құрады.
Конкурсқа қатысушылардың жұмыстары алқалы түрде, сәулет бөлімінің арнайы пәндер оқытушыларының қазылар алқасының құрамымен бағаланды. Жұмыс деңгейі қазылар алқасын таң қалдырды, бірақ бірауыздан 1,2,3 дәрежелі дипломдармен ұсынылған үш жұмыс таңдалды.
Қостанай қаласы № 19 орта мектебінің оқушысы Анастасия Каримова 1 дәрежелі дипломмен, Қостанай қаласы №17 мектебінің оқушысы Анастасия чадовамен екінші және Қостанай қаласы №19 орта мектебінің оқушысы Ксения Каримовамен 3 дәрежелі дипломмен марапатталды.
Барлық қатысушылар мен болашақ талапкерлерге өздеріне деген сенімін жоғалтпауын тілеймін! Өмірдегі шығармашылық пен позитивтілік!!!!